t

همکاری با ما

پلتفرم وینتاش با همه کسب و کارهای سنتی و مدرن سازگار است که از ترکیب یک تیم استارت آپی با شرکتهای معتبر پخش  تولیدکنندگان و یا وارد کننده ها تشکیل شده است و هر نوع کسب و کاری می تواند به عنوان همکار اضافه شود به شرط اینکه کالا یا خدمات با کیفیت را با پایین ترین قیمت ممکن ارائه دهد. در عین حال هر کس می تواند در توسعه فروش ما به عنوان مشاور با ما همکاری کند. به هر نحوی که حساب کنید یاران وینتاش همگی برنده هستند چون هرگز به دنبال یک رابطه کوتاه مدت فروش نیستیم. ما آمدیم تا هزاران سال بمانیم

 

yesجهت همکاری به عنوان مشاور فروش کافی است عضو سایت شده و پنل کسب درآمد خود را فعال کنید. گام به گام همه چیز در داخل پنل توضیح داده شده است.

https://www.wintash.com/Home/Register?mcode=2004

mail  جهت هرگونه همکاری به عنوان تامین کننده، نماینده ، تولید کننده و یا صاحب ائده جدید از طریق لینک زیر با ما در ارتباط باشید.

https://www.wintash.com/Home/Collaboration

no با توجه به اینکه اعضای این سایت را به عنوان یک خانواده می دانیم هرگونه شکایت از بخش های فنی سایت، کالاها و خدمات موجود در سایت، بخش توزیع  و ... را با ما در میان بگذارید. ما همگی متعهد به رفع نقص های خود هستیم تا همواره مشتریان ما با خیال راحت زندگی کنند.

https://www.wintash.com/Home/Discontent

اگر قصد همکاری و مشارکت با ما را دارید لطفا فرم زیر را تکمیل کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.

نام
نام خانوادگی
موبایل
ایمیل
استان
شهرستان
شهر
g